NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., slaví 25 let

Vážení vyučující,

při příležitosti 25. výročí od vzniku našeho nakladatelství věnujeme školám tištěné učebnice v celkové hodnotě až 2,5 milionu Kč v rámci následující akce:

Pokud základní škola nebo víceleté gymnázium se sídlem v České republice v období od 10. 10. 2022 do 31. 1. 2023 zakoupí na webu nns.cz nebo u partnerů akcí školní, učitelské nebo žákovské licence interaktivních učebnic MIUč+ za cenu alespoň 10.000 Kč s DPH, může si po jejich úhradě a aktivaci vybrat tištěné učebnice z naší speciální nabídky v hodnotě 50 % uhrazené částky a za tyto tištěné učebnice zaplatí celkem pouze 1 Kč.

Podrobné podmínky akce najdete na webu  nns.cz/akce25.

Objednávka přes naši firmu (GEOM AH, s.r.o.) může být realizována v režimu tzv. "náhradního plnění".

Interaktivní učebnice MIUč+ představují pokročilou digitální učební pomůcku, konkrétně výukový (edukační) software, a mohou být proto financovány z Národního fondu obnovy za podmínek uvedených na www.edu.cz.

 

Zároveň jako bonus pro všechny školy, které v letošním roce zakoupily nebo zakoupí kteroukoli licenci na 1 školní rok s platností do 30. 9. 2023, zdarma prodloužíme licence o celý další školní rok. Roční licence budou tedy platit až do 30. 9. 2024.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci v nadcházejících letech.

za nakladatelství

NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

Ing. Mgr. Martin Janáček

jednatel